Вход на сайт

Держпрограма з розробки новітніх технологій створення вітчизняних ліків

Затверджено Держпрограму з розробки новітніх технологій створення вітчизняних ліків


Держпрограма


Кабінет міністрів України затвердив Державну цільову науково-технічну програму розроблення новітніх технологій створення вітчизняних лікарських засобів для забезпечення охорони здоров’я людини та задоволення потреб ветеринарної медицини на 2011-2015 роки.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 2700 млн. грн., у тому числі за рахунок державного бюджету – 1200 млн., з яких до 300 млн. грн. передбачено спрямувати на проведення фундаментальних і прикладних досліджень, пов’язаних з розробленням молекулярних та клітинних технологій створення вітчизняних лікарських засобів, біологічно активних речовин. Інвестиційні кошти будуть спрямовані, насамперед, на закупівлю сучасного обладнання для випуску промислових інноваційних лікарських субстанцій різного призначення.
Орієнтовний обсяг видатків на виконання Програми визначатиметься щороку під час формування показників державного бюджету України на відповідний рік.
В реалізації завдань Програми будуть задіяні установи Національних академій наук, Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Національна академія аграрних наук, підприємства та організації підпорядковані Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, приватні структури, що мають необхідні кадрові та матеріально-технічні ресурси. До виконання Програми планується залучити близько 120 науковців та спеціалістів високої кваліфікації.
В результаті виконання завдань Програми передбачається створення умов для налагодження випуску достатньої кількості якісних лікарських препаратів та імунобіологічних препаратів, вакцин, рекомбінатних білків, діагностикумів тощо.

vet.gov.ua
Клецов Андрей Михайлович

Клецов Андрей Михайлович

Ветеринарный врач Клецов Андрей Михайлович.

 

Окончил Сумской Национальный Аграрный университет в 2003 году и получил диплом врача ветеринарной медицины. С 2003 по 2005 год работал врачем, а чуть позже и заведеющим противоэпизоотическим отделом государственной ветеринарной лечебницы Сумского района. В 2007 году получил диплом магистра ветеринарной медицины.

Клиника "Ветпомощь" г. Сумы, Украина.